Vamzdžių sistemos

Vamzdžių sistemos

FUSIOTHERM

Daugiau nei 25 metus AQUATHERM gaminamos FUSIOTHERM vamzdžių sistemos visame pasaulyje įrodė puikias technines savybes. Ekspertai vertina jas kaip vienas iš pačių plačiausių ir tuo pat metu geriausių plastikinių vamzdžių sistemų. Šią sistemą sudaro įvairių tipų SDR 11, SDR 7,4 ir SDR 6 vamzdžiai. Juos papildo ypatingai tvirti gaminiai: FASER sudėtinis vamzdis SDR 7,4 ir STABI sudėtinis vamzdis SDR7,4. Sistemą išbaigia daugiau nei 400 jungimo elementų, taip pat sklendės ir plūdės. Šių gaminių išorinis diametras yra 20-160 mm.

CLIMATHERM

CLIMATHERM vamzdžių sistemos buvo specialiai sukurtos ne vien tik geriamo vandens vamzdynų klojimui. Lyginant su FUSIOTHERM, CLIMATHERM vamzdis dėl plonesnių sienelių turi aukštesnius srovės rodiklius. Šis gaminys taip pat pasižymi aukštesnėmis termostabilizacinėmis savybėmis, jo išorinis diametras yra 20-160 mm.

VAMZDŽIŲ SISTEMŲ TECHNOLOGIJA

FAZER SUDĖTINIAI VAMZDŽIAI PAGAMINTI TAIKANT DAUGIASLUOKSNĘ TECHNOLOGIJĄ Daugiasluoksnio karšto štampavimo būdu pagaminti sudėtiniai vamzdžiai dėl pluoštu užpildyto vidinio sluoksnio pasižymi dideliu patvarumu. Pranašumai lyginant su įprastais PP vamzdžiais: – mažesnis plėtimasis; – didesnė srovė dėl padidinto vidaus diametro; – didesni intervalai tarp atramų; – mažesnis svoris. – nėra aliuminio folijos. Ilgio kitimo ir plėtimosi kontrolės diagrama:

ĮVAIRIŲ SISTEMŲ TAIKYMO SRITYS

 FUSIOTHERM®CLIMATHERM
Geriamam vandeniui¤ 
Šildymo sistemos konstrukcijoms¤¤
Klimatinė technologija°¤
Atšaldyto vandens technologija°¤
Baseinų technologija¤¤
Cheminių medžiagų transportavimui dėl gero atsparumo cheminėms medžiagoms¤¤
Lietaus vandeniui°¤
Drėkinimui°¤
Suspausto oro sistemoms¤¤
Šildomų grindų sistemoms°¤
Priešgaisrinės saugos automatinėms gesinimo sistemoms  
Laivų statybos sritims¤¤
Geoterminėms sistemoms¤¤

¤ – sistema rekomenduojama dėl jos techninių privalumų;
° – sistemos taikymas galimas.